Aanmelden nieuwe leerlingAanmelden van nieuwe leerlingen

We nodigen ouders van harte uit om kennis te komen maken met onze school. U kunt contact opnemen met de directeur van de school voor het maken van een afspraak voor een persoonlijk gesprek. De procedure is gewoonlijk als volgt:
  • U vraagt een informeel kennismakingsgesprek en rondleiding door de school aan met de directeur, bij voorkeur onder schooltijd
  • U downloadt het aanmeldingsformulier en de vertrouwelijke vragenlijst, vult deze beide formulieren in en mailt ze met handtekening van beide ouders naar de managementassistent, mw. C. Elenbaas: c.elenbaas@educatis-rpo.nl 
  • U wordt uitgenodigd voor een formeel kennismakings- en toelatingsgesprek, waarbij de directeur en één van de leden van de identiteitscommissie betrokken zijn. Tijdens dit gesprek kijken we of onze school past bij u als gezin en spreken we door over wederzijdse verwachtingen en een aantal identiteitsaspecten zoals kerkelijke betrokkenheid, de plaats van de Bijbel in uw gezin, etc. 
  • U wordt vlak voor de uiteindelijke start van uw kind bij ons op school uitgenodigd voor een wenmiddag met uw kind